پرش به محتوا

سی اف اس (CFS) نماد استحکام 

سی اف اس (CFS)

فولاد سرد نورد شده نوع متریال قابل استفاده در سازه سی اف اس است.

استفاده از فولاد به قرنِ نوزدهم بر می گردد، فولاد که طی این سال ها ثابت کرده مردِ میدان است و حرف ها دارد برای گفتن، این روز ها به پایِ ثابت صنعت ساختمان بدل شده و در بیشتر آسمان خراش ها، ردپایش کاملا مشهود است.

انعطاف و شکل پذیری همان برگ برنده ای است که فولاد بدان می بالد و به واسطه اش، جای پایش را در صنعت محکم و محکم تر ساخته است.

اگر مقاومت را به مزایای فولاد بیفزاییم و اجرای سریع را در ادامه لیست بیاوریم.

ما نیز مُهر تأیید خواهیم زد پایِ این گفته که: فولاد از رقیبانش در صنعت ساختمان، یک سر و گردن بالاتر است.

با این پیش زمینه به سراغ فولاد سرد نورد شده یا به طور خلاصه سی اف اس (CFS)، می رویم که آوازه اش مدتی است گوش فلک را کرده و در سراسر جهان پیچیده است.

مجری تخصصی سازه ال اس اف | سازه Lsf | ال اس اف ایران

فولاد سرد نورد شده

فولاد سرد نورد شده یا به زبان خودمانی سی اف اس (CFS)، که یکی از همین سازه های فولادی است مصداقی است برای عبارتِ معروفِ “فولاد آب دیده شدن!”.

منظورمان این است که مهندسان آن زمان که تصمیم گرفتند پل سازی را به سرمقصد مطلوب برسانند و ساختمان سازی را به جایگاهی خاص، ورق های فولاد را به دستان فرآیند نورد (Rolling) سپردند تا خروجی فولادی باشد به اصطلاح آب دیده که هر فشاری را تاب می آورد و هر شرایطی را مشفقانه تحمل می کند.

از مزایای سی اف اس (CFS)، همین قدر بگوییم که از ضخامت ساختمان ها می کاهد و وعده می دهد بار های ثقیل را به خوبی متحمل شده و در برابر زلزله و حوادث خطرآفرین، سینه سپر کند.

سی اف اس (CFS)، که مشتق شده از فولادِ محبوب است، سازه ای است مقاوم و مصالحی است پایدار.

شرکت پیام دشت پارس

مجری تخصصی سازه های فولادی سبک LSF با هدف ارتقاء صنعت ساختمان در زمینه طراحی، تولید و اجرای سیستم قاب سبک فولادی   (Lightweight Steel Framing)با بهره گیری ازتجربه و تخصص در سال۱۳۸۵شروع به فعالیت نموده و با توجه به افزایش روز افزون تقاضای ساخت ساختمان به روش LSF با مزایای فراوان اعم از مقاومت در مقابل زلزله ، کاهش زمان ساخت ، جابه جایی آسان ، دقت بالا در اجرا و قابلیت بازیافت تا ۹۵درصد و….. تمامی تلاش خود را معطوف به بهره گیری از این تکنولوژی نوین ساختمانی نموده است و در حال حاضر به عنوان یکی از برترین شرکتهای سازنده ساختمان به روش صنعتی (قاب فولادی سبک) ارائه خدمات می نماید.

پیمانکار ساختمانی
انجام کلیه امور طراحی از صفر تا صد
ساخت اضافه اشکوب در 60 روز
ساخت ویلای مدرن در 90 روز
طراحی محاسبات وفروش سازه های LSF&CFS

تماس با ما  :

1-ایمیل شرکت : info@lsf.ir

2-شماره های تلفن ثابت : 22491383-021   و 22448448-021

همراه فروش : 09023737277

مرکز تماس : 1753-021

3-آدرس دفتر : تهران – پاسداران – خیابان گل نبی – پلاک 40

4-همراه مهندس محمدی (مدیرعامل) : 09124942628

Call Now Button