نحوه اجرای سازه ال اس اف در ساختمان

نحوه اجرای سازه ال اس اف در ساختمان

نحوه اجرای سازه ال اس اف در ساختمان به عنوان مدرن ترین روش ساخت سازه شناخته می شود.

یکی از سیستم های فولادی پیشرفته که از آلیاژ فولاد درست شده است و دارای استحکام بالا در سازه های ساختمانی از جمله ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری و .. مورد استفاده قرار می گیرد سازه ال اس اف نام دارد .

کاربرد سازه ال اس اف امروزه بیش تر در ساخت ساختمان های بزرگ می باشد و به دلیل استفاده از فناوری های مدرن در طراحی و ساخت آن مورد استقبال بسیاری از معماران و مهندسین ساختمانی قرارگرفته است .

سازه از پیش ساخته ال اس اف در زمینه ساخت و ساز توانسته است محبوبیت  فراوانی را کسب نماید و به تدریج محبوبیت و کاربرد آن در ساخت و ساز نیز افزایش پیدا خواهد کرد . نحوه اجرای سازه ال اس اف در ساختمان  از روش های مدرن اجرای سازه است .

عامل اصلی و مهم در این سیستم مقاطع فولادی جدار نازک می باشد ، این مقاطع فلزی سرد نورد شده اند که به وسیله ورق های فولادی گالوانیزه نازکی ، شکل دهی می شوند. از کاربرد مهم این سازه های از پیش ساخته شده می توان به ساختمان های مسکونی ، ویلا ، هتل ، رستوران و ساختمان های اداری و صنعتی و .. اشاره کرد .

مزایای استفاده از سازه ال اس اف

سازه ال اس اف به دلیل وزن سبکی که دارد به راحتی قابل جا به جایی و نصب در مکان های مختلف می باشد زیرا دارای مقاطع فولادی بسیار سبک و نازک می باشد . وزن سبک سازه باعث می شود که سرعت ساخت و ساز ساختمان افزایش پیدا کند .سازه های از پیش ساخته ال اس اف دارای مقاومت و دوام بسیار بالایی بوده و مقاومت بالایی در برابر خوردگی و تغییرات مختلف دما و آب و هوایی دارند.

مقاطع و جداره سازه به راحتی با اتصالات پیچ و مهر قابل باز و بسته شدن می باشد . طراحی جداره سازه به گونه ای خواهد بود ، که به راحتی انواع مصالح ساختمانی چون سرامیک ، آجر و سنگ نما و .. را برای پوشش خارجی ساختمان استفاده کرد .

نحوه اجرای سازه ال اس اف در ساختمان به این گونه است که به راحتی از هم جدا می شوند و این سادگی منجر می شود تا جداره ها به راحتی متصل و از هم جدا شوند .دیواره سازه ال اس اف با توجه به وزن سبکی که دارد اما از استحکام بالایی برخوردار بوده و دارای مقاومت بالا در برابر حوادث ناگهانی و طبیعی چون باد و زلزله و طوفان از خود نشان خواهد داد .

وزن سبک سازه سبب می شود که علاوه بر راحتی جا به جایی و نصب و اجرای آن می توان تعداد طبقات بیش تری را با سازه سبک و مقاوم ساخت . مصالحی که در سیستم سازه ال اس اف استفاده می شود را می توان به راحتی بازیافت کرد .

سازه ال اس اف ضایعات و دورریز بسیار کمی دارد به دلیل آن که از قبل در فضای کارگاهی با توجه به اندازه و طراحی اولیه ساختمان ساخته می شوند و به همین دلیل به آن ها سازه پیش ساخته گفته می شود . از قابلیت های دیگر سازه های ال اس اف اشغال فضای کمتر کارگاه و این امر موجب می شود فضای کارگاه کارآمدتر باشد .

سازه های از پیش ساخته شده ال اس اف علاوه بر صرفه جویی در هزینه متریال که مورد استفاده و توجه افراد قرار می گیرد ، کاهش هزینه در زمان اجرا و نصب را نیز به همراه خواهد داشت . در این شرایط می توانیم هزینه های کم شده را صرف خرید مصالح با کیفیت تر در زمان اجرا بکنیم .

سیستم مدرن ال اس اف با صرفه جویی هایی که به همراه دارد می تواند به موازات آن افزایش کیفیت مصالح ساختمانی را به همراه داشته باشد . آلیاژ مورد استفاده در این سازه ها علاوه بر استحکام ، مقاومت سازه را در برابر آتش سوزی و حوادت طبیعی چون زلزله و طوفان و .. افزایش دهد .

همانطور که قبلا بیان کردیم، سیستم های مدرن سازه ال اس اف سازگاری خوبی با محیط زیست دارند . زیرا ضایعات کمتری تولید کرده و هم چنین قابلیت بازیافت و استفاده مجدد خواهند داشت اما در مقابل در سازه های چوبی برای ساخت ساختمان نیاز به قطع تعداد فراوانی درخت می باشد و برخی از مصالح ساختمانی مورد استفاده نیز غیرقابل بازیافت هستند .

ما تلاش میکنیم تا نسل آینده دارای فضاهای زندگی با کیفیتی باشند

شرکت پیام دشت پارس با تولید خانه های دوست دار محیط زیست و با طول عمر بالا  که با تکنولوژی خانه های آماده ساخته میشوند در تلاش است تا برای زندگی نسل آینده دنیای بهتری را به میراث بگذارد.

خانه های آماده شرکت پیام دشت پارس به دلیل کیفیت بالا، قابل بازیافت بودن، ایزولاسیون قوی و طراحی مکان های راحت و کاربردی که توسط معمار و مهندسین طراحی گردیده است اولین انتخاب در میان خانه های آماده میباشند.

شرکت پیام دشت پارس

مجری تخصصی سازه های فولادی سبک LSF با هدف ارتقاء صنعت ساختمان در زمینه طراحی، تولید و اجرای سیستم قاب سبک فولادی (Lightweight Steel Framing)با بهره گیری ازتجربه و تخصص در سال۱۳۸۵شروع به فعالیت نموده و با توجه به افزایش روز افزون تقاضای ساخت ساختمان به روش LSF با مزایای فراوان اعم از مقاومت در مقابل زلزله ، کاهش زمان ساخت ، جابه جایی آسان ، دقت بالا در اجرا و قابلیت بازیافت تا ۹۵درصد و….. تمامی تلاش خود را معطوف به بهره گیری از این تکنولوژی نوین ساختمانی نموده است و در حال حاضر به عنوان یکی از برترین شرکتهای سازنده ساختمان به روش صنعتی (قاب فولادی سبک) ارائه خدمات می نماید.

پیمانکار ساختمانی
انجام کلیه امور طراحی از صفر تا صد
ساخت اضافه اشکوب در 60 روز
ساخت ویلای مدرن در 90 روز
طراحی محاسبات وفروش سازه های LSF&CFS

تماس با ما  :

1-ایمیل شرکت info@pdpars.ir

2-شماره های تلفن ثابت : 22491383-22448448-021

3-آدرس دفتر : تهران پاسداران- خیابان گل نبی- پلاک 40- طبقه چهارم شرقی- واحد 404

3- همراه مهندس محمدی :09124942628

4- همراه مهندس چشمه علائی:09123399587