قیمت سازه ال اس اف

قیمت سازه ال اس اف LSF

با توجه به طیف گسترده موارد استفاده از سازه های ال اس اف و قابلیت هایی که در ساختمان سازی داراست قیمت سازه lsf را می توان به دو صورت اسکلت سازه ال اس اف و ساختمان کلید تحویل برآورد کرد قیمت سازه ال اس اف بر حسب نوسان بازار و قیمت روز محاسبه میشود قیمت کلید تحویل هم به متریال مصرفی می توان به تیپ بندی ویلا ها و ساختمان های ساخته شده برآورد کرد.

قیمت با توجه به جدول مشخصات فنی متفاوت است جهت مشاوره و برای کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره دفتر پیام دشت پارس تماس بگیرید :

021-22448448

عوامل متعددی در تعیین قیمت سازه ال اس اف تاثیر گذار می باشد مهمترین عامل در تعیین قیمت متریال مصرفی در ساخت ویلا یا ساختمان پیش ساخته می باشد البته عامل نوسان بازار بی تاثیر نیست اما مهم ترین عامل در هر روش ساخت ساختمان مصالح به کار رفته شده در ساختمان می باشد.

قیمت سازه و اسکلت به متراژ کار و تعداد طبقات و محل پروژه بستگی دارد .

**با توجه به نوسان قیمت با شرکت تماس حاصل بفرمایید **

در ساختمانهای یک طبقه بین 30 الی 35 کیلو گرم در هر متر مربع وزن دارد و در ساختمان های تا 5 طبقه حدودا 50 الی 60 کیلو گرم در متر مربع وزن خواهد داشت .

مرکز ال اس اف ایران

مجری تخصصی سازه های فولادی سبک LSF با هدف ارتقاء صنعت ساختمان در زمینه طراحی، تولید و اجرای سیستم قاب سبک فولادی   (Lightweight Steel Framing)با بهره گیری ازتجربه و تخصص در سال۱۳۸۵شروع به فعالیت نموده و با توجه به افزایش روز افزون تقاضای ساخت ساختمان به روش LSF با مزایای فراوان اعم از مقاومت در مقابل زلزله ، کاهش زمان ساخت ، جابه جایی آسان ، دقت بالا در اجرا و قابلیت بازیافت تا ۹۵درصد و….. تمامی تلاش خود را معطوف به بهره گیری از این تکنولوژی نوین ساختمانی نموده است و در حال حاضر به عنوان یکی از برترین شرکتهای سازنده ساختمان به روش صنعتی (قاب فولادی سبک) ارائه خدمات می نماید.

انجام کلیه امور طراحی از صفر تا صد
ساخت اضافه اشکوب در 60 روز
ساخت ویلای مدرن در 90 روز
طراحی محاسبات وفروش سازه های LSF&CFS

تماس با ما  :

1-ایمیل شرکت info@lsf.ir

2-شماره های تلفن ثابت : 22491383-22448448-021

3-آدرس دفتر : تهران پاسداران- خیابان گل نبی- پلاک 40- طبقه ششم غربی- واحد 604

4- همراه مهندس محمدی :09124942628lsf