پرش به محتوا

طراحی محاسبات و تهیه دفترچه محاسبات ال اس اف LSF & CFS

طراحی محاسبات و تهیه دفترچه محاسبات LSF&CFS : سازه ها و ساختمان های پیش ساخته ، امروزه نقش موثری را در جوامع شهری و ساخت و ساز شهری ایفا می کنند .

با گسترش شهر ها و افزایش تعداد ساخت و ساز ها ، استفاده از سازه های پیش ساخته بیشتر از گذشته رواج پیدا کرده است .

یک نمونه از ساختمان های پیش ساخته ، سازه های قاب سبک فولادی سرد نورد شده LSF می باشد که امروزه سرعت ساخت و ساز آن افزایش یافته است .

شرکت پیام دشت پارس ، طراحی و محاسبات سازه های قاب سبک فولادی را با دقت بسیار بالایی به انجام می رساند .

طراحی محاسبات و تهیه دفترچه محاسبات LSF&CFS اختصاصی برای پروژه های پیش ساخته در کوتاه ترین زمان صورت می گیرد.

در این مرحله که تمامی محاسبات با نرم افزارها و مطابق استانداردهای مشخص انجام شده  ، مسیر انتقال تمامی تاسیسات مکانیکال (آب گرم وسرد ) و برق نیز مشخص و در زمان تولید با دستگاههای مشخص پانچ و سوراخ می گردد.

تمامی برشها و جای پیچها (اتصالات سازه ای ) در این مرحله  طراحی و تعیین می شود.

از این رو ساختمانهای پیش ساخته (صنعتی سازی) L.S.F  به دلیل طی نمودن مراحل تولید و کنترل کیفیت در کارخانه ،مطابق با نقشه های محاسباتی (بدون خطا) رفتار مناسب سازه را در مواقع تنشها و بحرانها در پی خواهد داشت.

نکته ای که مهم و قابل توجه می باشد این است که هیچگونه محدودیتی در طراحی و اجرای ساختمانهای پیش ساخته (صنعتی سازی) وجود ندارد.

در هر طرح و نقشه و ابعادی که مبتنی بر معماری ایرانی- بومی – معماری مدرن، کلاسیک قابل طراحی و ساخت می باشد.

قاب سبک فولادی  L.S.F  به سه فرم فلت ،دوبلکس ،تریبلکس در خانه های ویلایی قابل اجرا و در ساختمانهای آپارتمانی تا ٥ طبقه بر اساس آﺋین نامه مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ایران قابل طراحی و اجرا می باشد.

m1-1.jpg (640×426)

 سیستم سازه ای LSF

با وجود سیستم LSF مشکل کمبود زمين در کلان شهرها از جمله شهر تهران در کنار عدم تشکيل سرمايه بزرگ در ساخت و ساز شهری را مي توان از ديگر موانع انبوه سازی و شهرسازی عنوان کرد.

چرا که ديگر زمينی که امکان ساخت و ساز انبوه و مجموعه سازی در آن وجود داشته باشد، در کلان شهرها وجود ندارد و يا بسيار محدود و گران مي باشد.

به عقيده بسياري از کارشناسان، رشد افقي شهرها هزينه‌هايی اضافی را برای نگهداري آن به مديران شهری تحميل می کند و زماني که يک شهر در سطح، رشد می کند هزينه های سربار خدمات رسانی آن هم افزايش می يابد و با توجه به پراکندگی تراکم، نياز به امکانات خدماتی زيادی وجود دارد و مسوولان مجبورند مبالغ بيشتری را نسبت به زمانی که شهر در ارتفاع توسعه می يابد، برای ارائه خدمات هزينه کنند، لذا در چند سال اخير شهرداري تهران و کلانشهرها اجازه ساخت اضافه بنا را به راحتی می دهند، اما ساخت اضافه طبقه يا اضافه اشکوب پيش شرط هايی دارد که ملزم به اجرا است.

به دليل اینکه اکثر ساختمان های موجود عمر بالايی دارند لذا اضافه کردن يک طبقه به آن بايد از اصول مهندسی پيروی کند که این امکان با سیستم  LSF میسر خواهد بود.

طراحی محاسبات سازه و فروش سازه های LSF&CFS توسط شرکت پیام دشت پارس

 

مرکز ال اس اف ایران

 

مجری تخصصی سازه های فولادی سبک LSF با هدف ارتقاء صنعت ساختمان در زمینه طراحی، تولید و اجرای سیستم قاب سبک فولادی   (Lightweight Steel Framing)با بهره گیری ازتجربه و تخصص در سال۱۳۸۵شروع به فعالیت نموده و با توجه به افزایش روز افزون تقاضای ساخت ساختمان به روش LSF با مزایای فراوان اعم از مقاومت در مقابل زلزله ، کاهش زمان ساخت ، جابه جایی آسان ، دقت بالا در اجرا و قابلیت بازیافت تا ۹۵درصد و….. تمامی تلاش خود را معطوف به بهره گیری از این تکنولوژی نوین ساختمانی نموده است و در حال حاضر به عنوان یکی از برترین شرکتهای سازنده ساختمان به روش صنعتی (قاب فولادی سبک) ارائه خدمات می نماید.

انجام کلیه امور طراحی از صفر تا صد
ساخت اضافه اشکوب در 60 روز
ساخت ویلای مدرن در 90 روز
طراحی محاسبات وفروش سازه های LSF&CFS

تماس با ما  :

 

1-ایمیل شرکت info@lsf.ir

2-شماره های تلفن ثابت : 22448448-021

تلفن بخش فروش :09120808443

تلفن مرکز تماس: 1753

3-آدرس دفتر : تهران پاسداران- خیابان گل نبی- پلاک 40

Call Now Button