قیمت تمام شده ساختمان و ویلا با سیستم سازه قاب فلزی سبک ال اس اف LSF

با توجه به طیف گسترده موارد استفاده از سازه های ال اس اف و قابلیت هایی که در ساختمان سازی داراست قیمت سازه ال اس اف را می توان به دو صورت اسکلت سازه ال اس اف و ساختمان کلید تحویل برآورد کرد قیمت سازه ال اس اف بر حسب نوسان بازار و قیمت روز محاسبه میشود قیمت کلید تحویل هم به متریال مصرفی می توان به تیپ بندی ویلا ها و ساختمان های ساخته شده برآورد کرد.

مرکز ال اس اف ایران

قیمت با توجه به جدول مشخصات فنی متفاوت است جهت مشاوره و برای کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره دفتر پیام دشت پارس تماس بگیرید :

021-22448448

Vido_1611396894525.jpg (2560×2560)

عوامل متعددی در تعیین قیمت سازه ال اس اف تاثیر گذار می باشد مهمترین عامل در تعیین قیمت متریال مصرفی در ساخت ویلا یا ساختمان پیش ساخته می باشد البته عامل نوسان بازار بی تاثیر نیست اما مهم ترین عامل در هر روش ساخت ساختمان مصالح به کار رفته شده در ساختمان می باشد.

مقایسه قیمت ساخت سازه ال اس اف LSF با سیستم سنتی

مقایسه قیمتی سازه ال اس اف LSF با دیگر سازه ها جهت روشن شدن مقایسه قیمتی در مورد سازه ال اس اف با دیگر سازه ها که استاندارد را رعایت میکنند در روش‌های پیش‌ساخته هزینه ما بین 50 تا 60 درصد كاهش می‌یاید و لذا اثر چشم‌گیری بر قیمت نهایی ساختمان خواهد گذاشت.

صنعت ساختمان و پروژه های عمرانی به گواهی آمار و ارقام، از لحاظ سرمایه و حجم نیروی انسانی درگیر، بزرگترین صنعت در كشور میباشد. رشد سریع جمعیت و افزایش تقاضا، نیاز به كاهش زمان تحویل پروژه های عمرانی و كاهش زمان برگشت سرمایه سرمایه گذاران و عواملی از این قبیل باعث شده اند تا ضرورت ایجاد تحول در شیوه های سنتی صنعت ساختمان روزبه روز بیشتر شود.

ساختمان سازه ال اس اف

تنوع تكنولوژی های ساختمان بسیار زیاد است و هر كدام ویژگی ها و قاعدتاً محدودیت های خاص خود را دارند. سیستم سازه های پیش ساخته سبک را حدود 34 سال پیش یک آمریكایی ابداع كرد. مرحله صنعتی شدن آن 5 تا 6 سال به طول انجامید. عمده ترین شركت هایی كه در دنیا این تكنولوژی را به كار میگیرند.

ویژگی سازه ال اس اف lsf

1.امكان تولید بصورت انبوه وجود دارد
2.كاهش قیمت تمام شده بدلیل تولید انبوه
3.امكان كنترل كیفی و رعایت استاندارد ها و ضوابط نظام مهندسی ( ASTM و RCI)
4.عایق صوتی و حرارتی دیواره بیرون
5.حمل مصالح پیش‌ساخته شده
6.کاهش زمان اجرای كار ساختمان
7.افزایش عمر اقتصادی ساختمان

ساخت ویلا با سازه ال اس اف

1-سرعت بالا در اجرای این سازه و دیگر متریال آن در مدت زمان 2 ماه کاری می باشد
2-در این سیستم اجزا سازه ای، با اتصالات پیچی به هم متصل شده و تشکیل یک سیستم یکپارچه ساختمانی مقاوم در برابرزلزله تا 8 ریشتر را می دهد.
3-با اجرای سقف با طرحهای جذاب و پوشش با پنلهای زیبا می توان جلوه خاصی به ویلا بخشید.
4-با توجه به این که جنس تمام پروفیلها گالوانیزه است سازه در برابر خوردگی و زنگ زدگی بخصوص در هوای شرجی مثل نواحی شمالی و جنوبی کشور بسیار مقاوم خواهد بود.
5-رعایت مبحث 19 نظام مهندسی با اجرای عایق حرارتی موجود در بین دیواره بیرونی این سیستم موجب کاهش انتقال حرارت محیطی به داخل ساختمان می گردد.
6-تمام مصالح مصرفی در این سیستم دارای مقاومت بالا در برابر آتش می باشد.
7-به دلیل استفاده از مصالح پیش ساخته و کوتاه بودن زمان نصب و حمل و نقل کم حجم، امکان ساخت ویلا در دورترین مکانهای کوهستانی و جنگلی فراهم می گردد.

مزایای سازه های ال اس اف (LSF): 

سبكی ومقاوم بودن اسکلت سازه مقاومت در برابر نیروی زلزله تا 8 ریشتر قابلیت بازیافت مصالح
نصب سریع – آسان    دقت بالا در اجرای جزئیات    حمل ونقل اقتصادی
دقت بالا در اجرای جزئیات    عایق بودن دیواره بیرونی    عدم نیاز به قالب بندی   
عدم قابلیت اشتعال    مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و رطوبت دفترچه محاسبات اسکلت سازه